1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 1000 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

 

Bu Kullanıcı Sözleşmesi, web sitemizi veya hizmetlerimizi kullanarak kabul ettiğiniz hüküm ve koşulları açıklar. 

 

Bu Kullanıcı Sözleşmesinde:

 
 1. "Hesap" , e-posta adresinizle ilişkili hesap anlamına gelir.

 2. "Alıcı" , Satıcı hizmetlerini veya Satıcılardan ürün satın alan veya web sitesi aracılığıyla bir Satıcıyı tanımlayan Kullanıcı anlamına gelir. Bir Kullanıcı, bu anlaşma kapsamında hem Alıcı hem de Satıcı olabilir.

"Anlaşmazlık Çözüm Süreci" , Anlaşmazlık Çözüm hizmetleri uyarınca Alıcılar ve Satıcılar tarafından izlenecek süreç anlamına gelir.

 1. "Serbest Çalışan" , "biz" , "bizim" , "şirketimiz" veya "şirket" veya "biz" , Lovena de Paris  anlamına gelir.

 2. "Lovena de Paris Tarafından Doğrulanmış" Kullanıcılar, Müşterinizi Tanıyın ve Kimlik Doğrulama Politikası kapsamında tatmin edici bir şekilde doğrulanmıştır.

 3. "Etkin Olmayan Hesap" , 6 aylık bir süre boyunca veya zaman zaman tarafımızca belirlenen başka bir süre boyunca oturum açmamış bir Kullanıcı Hesabı anlamına gelir.

 4. "Fikri Mülkiyet Hakları" , dünya çapında var olan ve bu hakların konusu olan tüm fikri mülkiyet hakları anlamına gelir: 

(a) patentler, telif hakkı, devre düzenlerindeki haklar (veya benzer haklar), tescilli tasarımlar, tescilli ve tescilsiz ticari markalar, ve gizli bilgilerin gizli tutulmasını sağlama hakkı; ve 

(b) (a) paragrafında atıfta bulunulan haklardan herhangi birinin tescili için başvuru veya başvuru hakkı, bu haklar tescil edilmiş veya tescil edilebilir nitelikte olsun veya olmasın ve herhangi bir kanun kapsamında, teamül hukukunda veya eşitlikte mevcut olsun veya olmasın.

 1. "Yerel İş" veya "Yerel İşler" , konuma özgü hizmetlerin sağlanmasıyla ilgili olarak bir Alıcıyı bir Satıcı ile eşleştirmek için sağladığımız bir hizmet anlamına gelir.

 2. "Proje" veya "Listeleme" , bir Alıcı tarafından web sitesi aracılığıyla teklif edilen veya verilen bir iş anlamına gelir; bu, bir Alıcı tarafından listelenen bir Projeyi, bir Alıcı tarafından bir Projeyi, Bir Satıcıdan Alıcı ve web sitesi aracılığıyla düzenlenen proje sonucunda Alıcı tarafından Satıcıya verilen hizmet.

 3. "Satıcı" , hizmetleri sunan ve sağlayan veya web sitesi aracılığıyla bir Satıcı olarak tanımlanan Kullanıcı anlamına gelir. Bir Kullanıcı, bu anlaşma kapsamında hem Alıcı hem de Satıcı olabilir.

 4. "Satıcı hizmetleri" , bir Satıcı tarafından sağlanan tüm hizmetler anlamına gelir.

GİZLİLİK POLİTİKASI

 

Gizlilik Yükümlülüklerimiz

 

Lovena de Paris (" Lovena de Paris "), Türkiye Cumhuriyeti Anayasası Kişisel Verilerin Korunma Kanunu tarafından yönetilmektedir. Uygulamalar, kişisel bilgilerin Lovena de Paris tarafından nasıl işlendiğini düzenler.

 

'Kişisel bilgiler', kimliği belirli bir kişi veya makul şekilde tanımlanabilir bir kişi hakkında bilgi veya görüş anlamına gelir. Lovena de Paris'in Gizlilik Politikası, Lovena de Paris tarafından toplanan ve / veya tutulan kişisel bilgiler için geçerlidir.

 

Bu Gizlilik Politikası aynı zamanda Tüketici hakları ilgili 'kişisel verileri' Genel Veri Koruma Yönetmeliği uyarınca gerektiği şekilde nasıl işlediğimizi de açıklamaktadır. Bu politikayı düzenli olarak gözden geçireceğiz ve zaman zaman güncelleyebiliriz.

 

Topladığımız ve Tuttuğumuz Kişisel Bilgi Türleri

 

Ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve müşteri desteğimizi sağlamak için kullanıcılarımız hakkında kişisel bilgiler topluyoruz. Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve müşteri desteğimiz, web siteleri, telefon uygulamaları, e-posta ve telefon dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birçok platform aracılığıyla sağlanmaktadır. Etkileşim kurduğunuz belirli platform ve ürün, hizmet veya destek, topladığımız kişisel verileri etkileyebilir.

 

Tarafımızdan talep edilen, toplanan ve işlenen tüm bilgiler, sizi belirli bir gerçek kişi olarak tanımlamadığı için "Kişisel Bilgi" değildir. Bu, diğer kullanıcılarla paylaşmak amacıyla bize sağladığınız "Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçeriğin" çoğunluğunu içerecektir. Bu tür "Kişisel Olmayan Bilgiler" bu gizlilik politikası kapsamında değildir. Bununla birlikte, kişisel olmayan bilgiler toplu olarak kullanılabileceğinden veya mevcut kişisel bilgilerle bağlantılı olabileceğinden; bu formda olduğunda kişisel bilgi olarak değerlendirilecektir. Bu nedenle, bu gizlilik politikası şeffaflık adına her iki tür bilgiyi de listeleyecektir.

 

Bazı durumlarda kullanıcılar, bizden istemeden veya belirli türdeki bilgilerin toplanması amaçlanmayan yollarla kişisel bilgileri bize sağlayabilir. Bu verileri korumak için makul adımlar atabilirken, kullanıcı sistemlerimizi, süreçlerimizi ve kontrolümüzü atlamış olacak ve bu nedenle sağlanan bilgiler bu gizlilik politikasına tabi olmayacaktır.

 

Bazı durumlarda, kullanıcılar bize kontrolümüz dışındaki platformlar üzerinden kişisel bilgiler sağlayabilir; örneğin sosyal medya veya forumlar aracılığıyla. Tarafımızdan toplanan herhangi bir bilgi bu Gizlilik Politikasına tabi olmakla birlikte, iletildiği platform kendi Gizlilik Politikasına tabi olacaktır.


 

Kişisel bilgileri nasıl topluyoruz?

 

Bize özel olarak verdiğiniz bilgiler:

 

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanırken sizden belirli türlerde kişisel bilgiler vermeniz istenebilir. Bu, web sitemiz, uygulamalarımız, telefon numaranız, formlarımız veya proje mesajlarınız aracılığıyla olabilir. İstediğimiz kişisel bilgileri nasıl kullanacağımızı açıklamak için size o sırada bir Toplama Bildirimi vereceğiz. Bildirim yazılı olarak çerezler politikası kısmında pop-up olarak karşınıza çıkacaktır.

 

Aşağıdaki bilgileri talep edebilir, toplayabilir veya işleyebiliriz:

 
 • Hesap Ayrıntıları - kullanıcı adı, şifre, profil resmi.

 • İletişim Bilgileri  - e-posta adresi, telefon numarası.

 • Konum Ayrıntıları - fiziksel adres, fatura adresi, saat dilimi.

 • Kimlik Ayrıntıları - tam ad, kimlik kanıtı (örn. Ehliyet, pasaport), adres kanıtı (örn. Elektrik faturası), kullanıcının fotoğrafı.

 • Mali Bilgiler - kredi kartı ayrıntıları, banka havalesi ayrıntıları, ödeme işlemcisi ayrıntıları, vergi numaraları.

 • Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik - proje açıklamaları ve ekler, teklif açıklaması, kullanıcı profilleri, kullanıcı incelemeleri ve ekleri, kullanıcı mesajları vb.

 

Başkalarından Topladığımız Bilgiler:

 

Kullanıcılar, kişisel bilgileri toplamak için diğer platformlardaki hesaplarına bağlanmamıza izin verebilir. Buna Facebook, LinkedIn ve Google dahildir ancak bunlarla sınırlı değildir. Toplanan bilgiler bu Gizlilik Politikasına tabi olacaktır. Kullanıcılar, diğer platformdaki erişimimizi kaldırarak veya destek ekibimizle iletişime geçerek diğer platformlardan veri toplamamızı engelleyebilir.

 

Kullanıcılar, e-posta adresi gibi iletişim bilgilerini sağlayarak kullanıcı olmayanları platformumuza davet etme olanağına sahiptir. Bu durumlarda, kullanıcı olmayanlarla iletişime geçmek ve davet sistemlerinin kötüye kullanılmasını önlemek için bilgiler tarafımızdan toplanacak ve saklanacaktır. 3. şahıslarla asla paylaşılmayacaktır.

 

Ödeme sağlayıcınız, toplayabileceğimiz veya işleyebileceğimiz ödemeyle ilgili bilgileri iletebilir.

 

Bazı durumlarda, kullanıcıların kişisel bilgileri halka açık kaynaklardan toplanabilir.

 

Aşağıdaki bilgileri toplayabilir veya işleyebiliriz:

 

 • Temel Ayrıntılar- kullanıcı adı, profil resmi.

 • İletişim Bilgileri  - e-posta adresi, telefon numarası.

 • Konum Ayrıntıları - Fiziksel Adres, fatura adresi, saat dilimi.

 • Finansal Bilgiler - ödeme hesabı ayrıntıları (ör. e-posta adresi ve fiziksel adres) ve banka havalesi ayrıntıları.

 • Kişi listesi - e-posta sağlayıcı adres defteri.

 • Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik - kullanıcı profili.

 

Hizmetimizi kullanırken topladığımız bilgiler:

 

Sağladığımız ürünler, hizmetler ve müşteri desteği dahil olmak üzere kullanıcılarımızla kurduğumuz etkileşimlerin kayıtlarını tutuyoruz. Bu, bir kullanıcının bir sayfayı görüntülemesi veya bir düğmeyi tıklaması gibi kullanıcılarımızın platformumuzla kurduğu etkileşimleri içerir.

 

Belirli ürünleri veya hizmetleri sunmak için, cihazınızda mevcut olduğunda GPS koordinatlarınızı pasif olarak toplayabiliriz. Akıllı telefonlar gibi çoğu modern cihaz, platformumuz bu verileri istediğinde bir izin isteği gösterecektir.

 

Bizimle iletişime geçtiğimizde, iletişime özgü kişisel bilgileri toplayabiliriz. Örneğin, e-posta yoluyla iletişime geçilirse, kullanılan e-posta adresini toplarız.

 

Aşağıdaki bilgileri toplayabilir veya işleyebiliriz:

 
 • Meta veriler-IP adresi, bilgisayar ve bağlantı bilgileri, yönlendiren web sayfası, standart web günlüğü bilgileri, dil ayarları, saat dilimi vb.

 • Cihaz Bilgileri - cihaz tanımlayıcı, cihaz tipi, cihaz eklentileri, donanım yetenekleri vb.

 • Konum - GPS konumu.

 • Eylemler - görüntülenen sayfalar, tıklanan düğmeler, görüntüleme süresi, arama anahtar sözcükleri vb.

 

Diğer sitelere bağlantılar:

 

Web sitemizde üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar göreceksiniz. Bu bağlantılar bizden olabilir veya diğer kullanıcılar tarafından oluşturulmuş içerik olarak görünebilir. Bu bağlantılı siteler kontrolümüz altında değildir ve bu nedenle eylemlerinden sorumlu değiliz. Kişisel bilgilerinizi başka bir web sitesi aracılığıyla sağlamadan önce, bu web sitesini ve gizlilik politikasını kullanmanın hüküm ve koşullarını incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Kişisel Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz?

 

Talep ettiğimiz, topladığımız ve işlediğimiz bilgiler, öncelikle kullanıcılara talep ettikleri ürün veya hizmeti sağlamak için kullanılır. Daha spesifik olarak, kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanabiliriz:

 
 • Talep ettiğiniz hizmet veya ürünü sağlamak için;

 • Bir Kullanıcı Sözleşmesinin oluşturulmasını kolaylaştırmak için (daha fazla bilgi için bkz. Hizmet Koşulları);

 • Size teknik veya diğer desteği sağlamak için;

 • Hizmetlerimizle ilgili soruları yanıtlamak veya bir şikayete yanıt vermek;

 • İlginizi çekebilecek diğer programlarımızı, ürünlerimizi veya hizmetlerimizi tanıtmak için (bu tür iletişimlerden vazgeçmediyseniz);

 • Hata ayıklamaya, test etmeye ve platformlarımızı başka şekilde çalıştırmaya izin vermek;

 • Veri analizi yapmak, araştırma yapmak ve platformlarımızı başka şekillerde oluşturmak ve iyileştirmek;

 • Yasal ve düzenleyici yükümlülüklere uymak;

 • Başka türlü izin verilirse veya yasalarca gerekli kılınırsa; veya bu amaçlar için onayınızı geri çekmediğiniz sürece, sizin izninizle başka amaçlar için.

       

Kullanıcılarımızla ilgili kişisel bilgileri kullanacağımız 'yasal işleme' gerekçeleri şunlardır (ancak bunlarla sınırlı değildir):

 
 • Bir kullanıcı izin verdiğinde;

 • Kullanıcının taraf olduğu bir sözleşmenin ifası için gerektiğinde;

 • Yasal yükümlülüklerimize uymak için işlemenin gerekli olması durumunda;

 • Kullanıcılarımızın veya başka bir gerçek kişinin hayati çıkarlarını korumak için işlem yapılması gerektiğinde; işleme, meşru menfaatlerimiz doğrultusunda yapılır ve bu menfaatlerin kullanıcılarımızın haklarını ihlal etmediği durumlarda.

 

Kullanıcıları işlerle eşleştirmeye yardımcı olurken otomatik karar kullanırız. Bunun gerçekleşmesinin birincil yolu, kullanıcıları nasıl derecelendirdiğimizdir. Bu sıralamalar, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, kullanıcı etkinliği ve işlerin sonucu analiz edilerek üretilir; bu bağlamda, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, kullanıcıların işleri tamamlarken aldıkları yorumları içerecektir. Bu sıralama kılavuzları hakkında daha fazla bilgi topluluk makalelerimizde bulunabilir. Otomatik karar verme, potansiyel işleri kullanıcılarımıza önermek için ve pazar yeri güvenlik sistemlerimizin bir parçası olarak da kullanılır.

 

Kişisel Bilgileri İfşa Ettiğimizde;

 

Üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımız; kullanıcıların kişisel bilgileri, üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımız tarafından 'bulutta' dahil olmak üzere Türkiye dışında bizim adımıza tutulabilir, aktarılabilir veya işlenebilir. Üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımız, talimatlarımız uyarınca kişisel bilgilerinizi yalnızca bizim adımıza kullanmakla yükümlüdür.

 

Üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımız şunları içerir:

 
 • Bulut barındırma, depolama, ağ iletişimi ve ilgili sağlayıcılar,

 • SMS sağlayıcıları,

 • Ödeme ve bankacılık sağlayıcıları,

 • Pazarlama ve analiz sağlayıcıları,

 • Güvenlik sağlayıcıları,

 

Üçüncü Taraf Uygulamaları

Lovena de Paris API aracılığıyla, kullanıcıların üçüncü taraf uygulamalarına Lovena de Paris hesaplarına erişim izni vermesi mümkündür. Verilen izinlere bağlı olarak, bu uygulamalar bazı kişisel bilgilere erişebilir veya kullanıcıların adına işlem yapabilir. Bu üçüncü taraf uygulamaları bizim tarafımızdan kontrol edilmemektedir ve kendi gizlilik politikalarına tabi olacaktır. Kullanıcılar, ayarları aracılığıyla üçüncü taraf uygulamalarını verilerine erişmekten kaldırabilir.

 

Diğer İfşalar ve Transferler

 

Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlarla üçüncü şahıslara da ifşa edebiliriz:

 
 • Talep ettiğiniz hizmet veya ürünü sağlamak için gerekirse;

 • Kolluk kuvvetleri tarafından mahkeme emirleri, mahkeme celpleri veya diğer bilgi talepleri doğrultusunda, başka türlü izin verilirse veya yasalarca gerekli kılınırsa; veya izninizle başka amaçlar için.

 

Kişisel Bilgilerinize Erişme, Bunları Düzeltme veya İndirme

 

Lovena de Paris'in hakkınızda tuttuğu kişisel bilgilere erişim talep etme hakkına sahipsiniz. Bir istisna geçerli olmadıkça, hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgileri makul bir süre içinde ve makul olmayan masraflar olmaksızın ücretsiz olarak görmenize izin vermeliyiz. Kişisel bilgilerin çoğuna hesabınıza giriş yaparak erişilebilir. Platform aracılığıyla erişilemeyen bilgilere erişmek veya üzerinizde tuttuğumuz tüm kişisel bilgileri taşınabilir bir veri biçiminde indirmek istiyorsanız, lütfen Gizlilik Görevlimizle iletişime geçin.

 

Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerin düzeltilmesini talep etme hakkına da sahipsiniz. Tüm kişisel bilgileriniz kullanıcı ayarları sayfalarından güncellenebilir. Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen müşteri desteğimizle iletişime geçin.

 

Diğer Haklarınızı Kullanmak

 

Lovena de Paris'in hakkınızda sahip olduğu kişisel verilerle ilgili olarak başka haklarınız da vardır, ancak hakları nasıl kullanabileceğiniz konusunda kısıtlamalar olabilir. Bu, büyük ölçüde sağladığımız ürün ve hizmetlerin doğasından kaynaklanmaktadır. Topladığımız verilerin çoğu, kullanıcılar arasındaki sözleşmeleri kolaylaştırmak, ödemeleri kolaylaştırmak ve pazarımızın meşru kullanıcıları için koruma sağlamak içindir - bu veri kullanımları aşağıdaki haklara karşı korunmaktadır.

 

Hakkınız var:

 
 • Otomatik karar verme veya profil oluşturma konusunda insan incelemesi isteme,

 • Doğrudan pazarlamayı devre dışı bırakma ve pazarlama için profil oluşturma,

 • Silme ve iptal,

 • İşlemenin geçici olarak kısıtlanması.

 

Otomatik karar verme / profil oluşturmanın insan tarafından incelenmesi - Sıralama algoritmalarımız söz konusu olduğunda, bu sıralama, kullanıcıların katıldığı pazarın temel bir parçası olduğundan, bu hakkı kullanmak mümkün değildir. Pazar güvenliğini etkileyen kararlar zaten insanlar tarafından gözden geçiriliyor.

 

Doğrudan pazarlama ve profil oluşturma - kullanıcılar, hangi e-postaları alacaklarını ayarlar sayfasından kontrol edebilir.

 

Silme - Kişisel bilgiler ve kullanıcı tarafından oluşturulan içeriklerin çoğu, kullanıcılar arasındaki sözleşmeleri desteklemek, finansal işlemleri belgelemek ve piyasanın diğer meşru kullanıcılarını korumak için kullanıldığından silinemez. Kişisel verilerle ilişkilendirilebilecek kişisel olmayan veriler söz konusu olduğunda, bunlar kişisel verilerden ya silinecek ya da başka bir şekilde anonim hale getirilecektir.

 

İşlemenin geçici olarak kısıtlanması - belirli koşullar altında, özellikle sahip olduğumuz kişisel verilerin doğru olmadığına inanıyorsanız veya bilgilerinizi işlemek için meşru gerekçelerimiz olmadığına inanıyorsanız, bu hakkı kullanabilirsiniz. Her iki durumda da bu hakkı gizlilik görevlimiz ile iletişime geçerek kullanabilirsiniz.

 

Yukarıda belirtilmediği sürece, kullanıcılar Gizlilik Görevlimiz ile iletişime geçerek yukarıdaki haklardan herhangi birini kullanabilir.

 

Gizlilik Görevlimiz ile İletişime Geçmek için;

 

Kişisel bilgilerinizi işleme şeklimiz hakkında bir sorunuz veya şikayetiniz varsa veya hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerle ilgili gizlilik haklarınızı kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki şekilde Gizlilik Görevlimiz ile iletişime geçebilirsiniz:

 

E-posta ile:

ş[email protected] / [email protected]

 

Posta ile:

İzmir…………………...............................adresiniz

 

KVKK amaçları doğrultusunda, Gizlilik Görevlimiz aynı zamanda Veri Koruma Görevlimizdir. Bilginize.

 

Şikayetleri hızlı ve gayri resmi bir şekilde çözmeye çalışırken, resmi bir gizlilik şikayetine devam etmek isterseniz, şikayetinizi yazılı olarak Gizlilik Görevlimize, posta veya e-posta yoluyla yukarıdaki gibi iletmenizi rica ederiz. Resmi şikayetinizi aldıktan sonra 10 iş günü içinde kabul edeceğiz.

 

Gizlilik şikayetinizi memnuniyetinize göre çözmezsek, …………… numaralı telefondan ​​şikayette bulunabilirsiniz , Lovena de Paris adresinden çevrimiçi olarak şikayette bulunabilirsiniz.


 1.  hizmetleri" tarafımızdan size sağlanan tüm hizmetler anlamına gelir.

 2. "Kullanıcı" , "siz" veya "sizin" API aracılığıyla da dahil olmak üzere web sitesini ziyaret eden veya kullanan kişi anlamına gelir.

 3. "Kullanıcı Sözleşmesi" şu anlama gelir:

(1) Bu Kullanıcı Sözleşmesi; 

(2) Zaman zaman değiştirilen Davranış Kuralları ; 

(3) Kullanıcı Sözleşmesi ve Davranış Kuralları ile tutarsız olmamak kaydıyla, web sitesine yüklenen hem Satıcı hem de Alıcı tarafından kabul edilen diğer sözleşme hükümleri; 

(4) Kullanıcı Sözleşmesi ve Davranış Kuralları ile tutarsız olmamak kaydıyla, web sitesinde verilen ve kabul edilen Proje şartları; ve 

(5) Zaman zaman referans olarak dahil edilen diğer malzemeler.

 1. "web sitesi" , Lovena de Paristarafından işletilen ve şu adresten erişilebilen Web Siteleri anlamına gelir: Lovena de Paris ve bölgesel veya diğer etki alanlarından veya mülklerinden herhangi biri ve özellikle mobil web, herhangi bir iOS Uygulaması ve herhangi bir Android Uygulaması dahil olmak üzere ilgili tüm  Lovena de Paris hizmeti, aracı veya uygulaması, veya API veya başka bir erişim mekanizması.

 

1. Genel Bakış

 

Web sitesine erişerek, Lovena de Paris ile aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz.

 

Bu Kullanıcı Sözleşmesini ve bağlantılı herhangi bir bilgiyi, size bildirimde bulunmaksızın web sitesinde değiştirilmiş hükümler yayınlayarak zaman zaman değiştirebiliriz. Bu güncellemelerden kayıtlı e-posta adreslerinize bildirimler, linkler yollayabiliriz. Tarafımızca gönderilmiş e-postaların okunmaması durumunda Lovena de Paris sorumlu tutulamaz. 

 

Web sitesi, Kullanıcıların Satıcı hizmetlerini ve ürünlerini alıp sattıkları çevrimiçi bir mekandır. Alıcılar ve Satıcılar, Satıcı hizmetlerini ve / veya öğeleri satın almak veya satmak için bir hesap açmalıdır. 

 

Web sitesi, Kullanıcıların Projeleri tamamlamak ve ödemek, ürün satın almak ve satmak ve sağladığımız hizmetleri kullanmak için çevrimiçi olarak birlikte çalışmasını sağlar. Çevrimiçi ortamda Alıcı ve Satıcı arasındaki herhangi bir sözleşmeye taraf değiliz, yalnızca taraflar arasındaki bağlantıları kolaylaştırıyoruz.

 

Zaman zaman ve önceden haber vermeksizin, web sitesini veya içinde açıklanan bilgileri, ürünleri veya hizmetleri değiştirebilir veya bunlara ekleme yapabiliriz. Ancak, web sitesini güncel tutmayı taahhüt etmiyoruz. web sitesindeki bilgilerde herhangi bir hata meydana gelirse veya bu bilgiler güncel değilse size veya başkasına karşı sorumlu değiliz.

 

2. Kapsam

 

Web sitesini kullanmadan önce, Kullanıcı Sözleşmesinin tamamını, web sitesi politikalarını ve bağlantılı tüm bilgileri okumalısınız.

 

Bu Kullanıcı Sözleşmesi, Davranış Kuralları , Lovena de Paris Gizlilik Politikası ve tüm web sitesi politikalarındaki ve bunlarla bağlantılı tüm şartları okuyup kabul etmelisiniz . Web Sitemize eriştiğinizde bu Kullanıcı Sözleşmesini kabul ederek, bu Kullanıcı Sözleşmesinin web sitesini her kullandığınızda veya web sitesi ile etkileşim için sunduğumuz araçları kullandığınızda geçerli olacağını kabul edersiniz. Bazı Web Sitelerinde, bu hizmetleri kullandığınızda size sağladığımız ek veya başka koşullar olabilir.

 

3. Uygunluk

 

Aşağıdaki durumlarda web sitesini erişiminiz yasaktır:

 
 1. Yasal olarak bağlayıcı sözleşmeler oluşturmayı teklif ederseniz,

 2. 16 yaşın altındaysanız,

 3. Başka kişi/kişilerin Vergi Kimliği, Nüfus cüzdanı, E-posta adresi vb. işlemlerinizde.

     

Tüm ücretsiz kullanıcı hesapları bireylerle ilişkilidir. Giriş kimlik bilgileri, kullanıcılar tarafından başkalarıyla paylaşılmamalıdır. Hesapla ilişkili kişi, sınırlama olmaksızın hesap tarafından gerçekleştirilen tüm işlemlerden sorumlu tutulacaktır.

 

Yerel yasalara tabi olarak, 15 yaşından büyük ancak 18 yaşından küçük bir kişi, bir yetişkinin hesabını hesap sahibinin izniyle kullanabilir. Ancak, hesap sahibi, herhangi bir sınırlama olmaksızın, hesabın yaptığı tüm işlemlerden sorumludur.

 

Kullanıcılar, kullanıcı hesabı ile ilişkili bir işletme adı veya şirket adı sağlayabilir. Kullanıcılar, bir işletme adı veya şirket adının hesaplarıyla ilişkilendirildiği durumlarda, bu kullanıcı sözleşmesinin bir birey olarak (işletme veya şirket değil) kullanıcı ile yapılan bir sözleşme olduğunu ve kullanıcıların, kendi hesaplarıyla ilgili olarak üstlenilen tüm faaliyetlerden tek başına sorumlu olduğunu kabul eder ve kabul eder.

 

Bir şirket, şirket, tröst, ortaklık veya diğer bireysel olmayan tüzel kişilik, kurumsal abonelikleri ödeyen uygun bir kurumsal hesaba tabi bir kullanıcı olabilir.

 

Tamamen takdirimize bağlı olarak, herhangi bir kişi veya kuruluşu kullanıcı olarak kaydetmeyi reddedebiliriz.

 

Bu sözleşme kapsamında sahip olduğunuz herhangi bir hak veya yükümlülüğü önceden yazılı izin almadan devredemez veya devredemezsiniz.

 

4. Lovena de Paris Kullanma

 

Web sitesini kullanırken aşağıdakilerden herhangi birini yapmaya teşebbüs etmeyecek veya başka şekilde yapmayacaksınız:

 
 1. Web Sitelerimizde ve hizmetlerimizde uygunsuz kategorilerde veya alanlarda içerik veya öğeler yayınlamak,

 2. Davranış Kuralları gibi herhangi bir yasayı, üçüncü taraf haklarını veya politikalarımızı ihlal etmek ,

 3. Size teslim edilen hizmetler için ödeme yapmamak

 4. Sizden satın alınan Satıcı hizmetlerini teslim etmemek,

 5. Ücret yapımızı, faturalama sürecini veya Lovena de Paris borçlu olunan ücretleri atlatmak veya değiştirmek,

 6. Yanlış, yanıltıcı, aldatıcı, karalayıcı veya saldırgan içerik yayınlamak (kişisel bilgiler dahil); geri bildirim veya itibar sistemlerine zarar verebilecek herhangi bir eylemde bulunmak (geri bildirim bilgilerini görüntülemek, içe aktarmak veya dışa aktarmak veya web sitesi ile ilgili olmayan amaçlar için kullanmak gibi),

 7. Lovena de Paris  hesabınızı (geri bildirim dahil) ve kullanıcı adınızı iznimiz olmadan başka bir tarafa devretmek, spam, istenmeyen veya toplu elektronik iletişim, zincir mektuplar veya piramit düzenleri dağıtmak veya yayınlamak,

 8. Lovena de Paris web sitesine veya  Lovena de Paris kullanıcılarının çıkarlarına veya mülkiyetlerine (Fikri Mülkiyet Hakları, mahremiyet ve tanıtım hakları dahil) zarar verebilecek veya yasa dışı, tehdit edici, kötüye kullanma, iftira niteliğinde, gizliliği ihlal edici, kaba, müstehcen, saygısız veya herhangi bir kişiyi taciz edebilecek veya üzüntü veya rahatsızlık yaratabilecek veya nefreti körükleyebilecek,

 9. Açık yazılı iznimiz, "çerçeve", "yansıtma" veya başka bir şekilde web sitesinin herhangi bir bölümünü başka bir web sitesine önceden yazılı iznimiz olmaksızın başka web sitelerinden gelen listeler ile görüntülemek için web sitemizden listeler indirip bir araya getiremezsiniz.,

 10. Web sitesi ile bağlantılı olarak tarafımızdan kullanılan herhangi bir yazılım programını değiştirmeye, tercüme etmeye, uyarlamaya, düzenlemeye, kaynak koda dönüştürme, parçalarına ayırmaya veya tersine mühendislik yapmaya teşebbüs etmek,

 11. Web sitesinden veya Lovena de Paris telif hakları ve ticari markalarından hakları veya içeriği kopyalamak, değiştirmek veya dağıtmak

 12. Onayları olmadan e-posta adresleri dahil olmak üzere kullanıcılar hakkında bilgi toplamak veya başka şekilde yaymak,

 13. Kripto para kullanarak ödeme yapmak ya da almak.

 

5. Fikri Mülkiyet Hakları İhlali

 

Fikri mülkiyet hakları ihlali iddialarına ilişkin açık bildirimlere yanıt vermek politikamızdır. Fikri Mülkiyet Haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen Web Sitemizdeki destek bölümümüzden ya da mail yoluyla bizi bilgilendirin ve araştıralım.

 

6. Ücretler ve hizmetler

 

Projeler, üyelikler ve hizmetler tamamen ücretsizdir. Reklam, öne çıkarma ve pop-up reklamları için aylık ve yıllık bazda ücret talep etmekteyiz. Reklamlar bölümünden inceleyebilirsiniz. Yeni hizmetler için hizmetlerimizin ücretlerini geçici olarak değiştirmeyi seçebiliriz ve bu tür değişiklikler, veya yeni bir hizmet yayınladığımızda e-posta yoluyla 

bildirildiğinde geçerli olur. 

 

Diğer bir ücret konusu; 

Proje sahibi, işveren ile hizmet sağlayan firma/şahıs arasında ki ödeme alım güvensizliği söz konusu olduğu takdirde, ücret  Lovena de Paris tarafından çekilir hizmet veren firma/şahıs iş teslim eder, İşveren işi/ürünü teslim alır Lovena de Paris site yöneticileri tarafından denetim ve memnuniyet sonucu ücretin %3’ü komisyon kesilerek ödeme serbest bırakılır. Bu süreç 15 iş gününü aşmayacak şekilde ayarlanmıştır. Kişi/Kişiler bu protokolü kabul etmiş olurlar.

 

Lovena de Paris Alıcı/ Satıcı arasında oluşabilecek anlaşmazlıkların tümünde kişi/kişilerin hakemlik için Alıcı/ Satıcı arasında oluşabilecek anlaşmazlıkların tümünde kişi/kişilerin hakemlik için başvurusunda Lovena de Paris ‘’hakem ücreti’’  olarak proje/ürün’ ün %5 oranında komisyon talep etmektedir. 


7. Vergiler

 

Sağlanan hizmetlerin yargı yetkisine bağlı olarak geçerli olabilecek mal ve hizmetler veya katma değer vergileri dahil olmak üzere tüm vergileri ödemekten siz sorumlusunuz.

 

İkametinize veya bulunduğunuz yere bağlı olarak, bizden aldığımız belirli ücretler karşılığında belirli bir değer vergisi veya diğer vergilere tabi olabilirsiniz. Bu vergiler, varsa, size fatura edilen ücretlere eklenecektir.

 

Yargı bölgenizdeki gelir vergisi hükümleri kapsamındaki yükümlülüklere uymanız gerektiğini kabul edersiniz.

 

8. Ödeme Yönetim Aracısı

 

Zaman zaman tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ilgili kurumlarımızı, iştiraklerimizi veya başka herhangi bir üçüncü tarafı, Kullanıcılardan veya Kullanıcılardan ödemeleri (tüccar tesisleri dahil) kabul etmek veya yapmak üzere vekilimiz olarak (bizim adımıza) görevlendirebileceğimizi kabul ve beyan etmektesiniz. 

 

Bu tür bağlı kuruluşlar, sınırlama olmaksızın, ödemeleriniz Lovena de Paris anlaşmalı kurumu olan PAYTR ve İYZİCO sanal pos üzerinden gerçekleşecektir.

 

Mastercard, Visa ve Sanal tüm banka ve kredi kartları ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

 

9. Referans

 

Şirketinizin veya işletme adınızı, logonuzu, resimlerinizi veya diğer medyalarınızı  cLovena de Paris hizmetlerinin ve / veya web sitesi ile ilgili diğer pazarlama materyallerinin bir parçası olarak gösterebiliriz, ancak bunu yapmamamızı açıkça talep ettiğiniz ve bunu kabul ettiğimiz durumlar hariçtir (yazılı olarak)..

 

Projelerinizin genel açıklamasını ve web sitesindeki profil bilgilerinizin içeriğini pazarlama ve diğer ilgili amaçlar için kullanabileceğimizi kabul etmektesiniz.

 

10. İçerik

 

Kullanıcı İçeriğiniz üzerinde mülkiyet iddia etmiyoruz; ancak, bize tüm telif hakları, ticari markalar, patentler, ticari sırlar, gizlilik ve tanıtım hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları kapsamında kullanım, çoğaltma, iletme, yazdırma, yayınlama, şu anda bilinen tüm medya formatlarında bu Kullanıcı İçeriğini herkese açık olarak sergilemek, sergiletmek, dağıtmak, yeniden dağıtmak, kopyalamak, üzerinde yorum yapmak, değiştirmek, uyarlamak, tercüme etmek, bunlara dayalı türev çalışmalar oluşturmak, halka açık olarak gerçekleştirmek, kullanıma sunmak ve başka şekilde kullanmak veya bundan sonra üçüncü şahıs sitelerinde ve platformlarında herhangi bir sayıda kopya halinde ve zamana, kullanım sıklığına ilişkin sınırlama olmaksızın, size başka bir bildirimde bulunmadan ve sizden veya başka herhangi bir kişinin iznine veya size ödeme yapılmasına gerek kalmadan veya varlık haklarına sahibiz. 

 

Üyelik sırasında bunları okumanız gerekmektedir. Ve üyelik durumunuzda bu kuralları kabul etmiş olursunuz. 

 

Şunları onaylar ve kabul edersiniz:

 
 1. Yalnızca Kullanıcı içeriğinin çevrimiçi dağıtımı ve yayınlanması için bir forum görevi görüyoruz. web sitesinde Kullanıcı içeriğinin sunulduğuna dair hiçbir garanti vermiyoruz. 

Kullanıcı içeriğinizle ilgili olarak tarafımızca uygun görülen herhangi bir işlemi yapma hakkına sahibiz (ancak yükümlülüğümüz yok); 

 1. İçerik web sitesinde gerçekten kullanıma sunulmuş olsun veya olmasın, herhangi bir          içeriğin silinmesi veya saklanamaması konusunda hiçbir sorumluluğumuz veya yükümlülüğümüz yoktur; ve

 2. Web sitesine gönderilen her türlü içerik onayımıza tabidir. Kullanıcı içeriğinizi tamamen kendi takdirimize bağlı olarak reddedebilir, onaylayabilir veya değiştirebiliriz.

 

İçeriğiniz ile ilgili olarak şunları beyan ve temin edersiniz:

 
 1. Herhangi bir kişinin telif hakkını, patenti, ticari markasını, ticari sırrını veya diğer fikri mülkiyet hakkını veya mülkiyet hakkını veya tanıtım veya mahremiyet hakkını ihlal etmeyecek veya kötüye kullanmayacaktır,

 2. Herhangi bir kanunu veya yönetmeliği ihlal etmeyecek,

 3. İftira niteliğinde veya iftira niteliğinde olmayacak,

 4. Müstehcen olmayacak veya çocuk pornografisi içermeyecek,

 5. Füzelerin veya nükleer, kimyasal veya biyolojik silahların geliştirilmesi, tasarımı, üretimi veya üretimini içermeyecektir.

 6. Terörist faaliyetlerle bağlantılı materyal içermeyecek,

 7. Kullanıcı veya başka herhangi bir kişi hakkında eksik, yanlış veya yanlış bilgi içermeyecektir.

 8. Herhangi bir sisteme, veriye veya kişisel bilgiye zarar vermeyi, zararlı bir şekilde müdahale etmeyi, gizlice engellemeyi veya kamulaştırmayı amaçlayan herhangi bir virüs veya diğer bilgisayar programlama rutinleri içermeyecektir.

 9. Kişisel bilgilerinizi ilgili bir kurum kuruluşuna aktarabileceğimizi ve bilgilerinizin Türkiye dışına aktarılabileceğini kabul etmektesiniz. İzninizi geri çekmek isterseniz, web sitesine ve Lovena de Paris hizmetlerine erişiminizi sağlayamayabileceğimizi ve hesabınızı kapatabileceğimizi onaylar ve kabul edersiniz.

 10. Web sitesindeki bilgiler, yasal, mali, sağlık ve diğer konular hakkında genel bilgiler içerebilir. Bilgiler tavsiye niteliğinde değildir ve bu şekilde ele alınmamalıdır. Profesyonel tavsiyeye alternatif olarak web sitesindeki bilgilere güvenmemelisiniz. Herhangi bir konuyla ilgili özel sorularınız varsa, profesyonel danışmanınıza danışmalısınız.

 11. Kullanıcı geri bildirimleri ve orijinal içeriğe ve görüşlere sahip makaleler (veya bu tür üçüncü taraf içeriğine bağlantılar) dahil olmak üzere üçüncü taraf içeriğine izlenmeyen erişim sağlıyoruz. Yalnızca bir portal olarak hareket ediyoruz ve ister telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet kanunları, hakaret, iftira, gizlilik, müstehcenlik veya başka herhangi bir yasal disiplin kapsamında ortaya çıksın, ister web sitesindeki üçüncü taraf içeriğine dayalı veya bunlarla ilgili hiçbir sorumluluğumuz yoktur.

 12. Web sitesi diğer üçüncü taraf web sitelerine ait bağlantılar içerebilir. web sitesinden bağladığımız web sitelerini kontrol etmiyoruz. web sitesinden bağlantı verdiğimiz web sitelerinin içeriğini, ürünlerini, hizmetlerini, uygulamalarını, politikalarını veya performansını onaylamıyoruz. Üçüncü şahıs içeriğinin, üçüncü şahıs içeriğine ve / veya web sitelerine bağlantıların kullanılması riski size aittir.

 13. Herhangi bir bilgi veya içeriğin silinmesi veya gizlenmesi ile ilgili olarak, web sitesini bilgileri silmek, gizlemek veya başka bir şekilde imha etmek için kullanmak, içerik veya bilginin kalıcı olarak silinmesi anlamına gelmez. Kayıt tutma, düzenleyici, uygunluk, istatistiksel, kanun yaptırımı ve diğer yükümlülükleri yerine getirmek için bilgiler bir süre saklanabilir.

 

11. Geri Bildirim, İtibar ve İncelemeler

 

Tarafımızdan herhangi bir bileşik derecelendirmeyle birlikte yorumlardan ve herhangi bir derecelendirmeden (ör. Kalite, iletişim vb.) Oluşan herhangi bir geri bildirim, itibar veya incelemenin telif hakkını devredeceğinizi kabul edersiniz. 

 

Siz bir Kullanıcı olarak kaldığınız sürece Web Sitemizde kullanmanıza izin vermemize rağmen, bu tür geri bildirimlerin, itibarın ve incelemelerin yalnızca bize ait olduğunu kabul edersiniz. 

 

Önceden yazılı iznimiz olmadan zaman zaman web sitesinde yayınlanan politikalarımıza aykırı olan bu tür geri bildirimleri, saygınlıkları ve incelemeleri kullanmamalı veya bunlarla ilgilenmemelisiniz.

 

Lovena de Paris geribildirim sisteminin bütünlüğüne zarar verebilecek hiçbir şey yapamazsınız (veya yapmayı ihmal edemezsiniz). Tamamen ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, sizinle ilgili herhangi bir geri bildirimle veya geri bildirim sistemimizin bozulabileceğine inandığımız geri bildirim derecenizle ilgilenirsek, hesabınızı herhangi bir zamanda askıya alma veya feshetme hakkına sahibiz.

 

Geri bildirim derecelendirmelerimiz bize aittir ve web sitesi aracılığıyla Satıcı hizmetlerinin sağlanmasını kolaylaştırmak dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Satıcı veya Alıcı geri bildiriminizi (bunlarla sınırlı olmamak üzere, birleşik derecelendirmelerinizin veya geri bildirim yorumlarınızın herhangi birini veya tamamını pazarlamak veya dışa aktarmak dahil),  Lovena de Paris veya onun tarafından işletilen bir web sitesi dışında herhangi bir gerçek veya sanal mekanda yazılı iznimiz olmadan kullanamazsınız. 

 

12. Reklam

 

Bizimle aksi kararlaştırılmadıkça, web sitesinde harici bir web sitesi, ürün veya hizmetin reklamını yapmamalısınız. Liste, teklif, liste açıklaması, açıklama panosu veya mesaj panosu dahil olmak üzere web sitesinde yayınlanan herhangi bir web sitesi adresi, web sitesinde gerçekleştirilen bir proje, ürün, hizmet, listelenen öğe, kullanıcı veya hizmetle ilgili olmalıdır.

 

Web sitesinde reklamlar veya promosyonlar gösterebiliriz. Bu tür reklamların veya promosyonların varlığının veya üçüncü şahıslarla müteakip ilişkilerin bir sonucu olarak maruz kaldığınız herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacağımızı kabul etmektesiniz. Ayrıca, herhangi bir reklamın veya promosyonun içeriğinin telif hakları, ticari markalar, hizmet markaları, patentler veya diğer

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...